KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7786007
nr 778 6007
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Elis Ryberg (1919-1985), "Katarina Kyrkobacke", Signerad, daterad -1974. Olja, 50x60 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 24 september 2012
24/9 13:03:30
- Klassiska
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg